• banner
  • banner
  • banner

Adwokat Magdalena Barcikowska

Adwokat Magdalena Barcikowska ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku. Jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Posiada także tytuł magistra Politologii i Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Biegle włada językami włoskim i angielskim.

Adwokat doświadczenie

Zanim podjęła się prowadzenia własnej Kancelarii, doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach w Kwidzynie, Gdańsku i Łodzi. Posiada doświadczenie zarówno w udzielaniu porad prawnych Klientom indywidualnym, jak i w obsłudze prawnej przedsiębiorstw. Zajmuje się sporządzaniem pism procesowych, opinii prawnych oraz prowadzi sprawy sądowe z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego i administracyjnego. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw rozwodowych oraz wszelkich spraw z zakresu prawa rodzinnego ,  w tym o podział majątku. Zawód adwokata traktuje jako misję niesienia pomocy innym. W wolnych chwilach poświęca czas dla zgłębiania literatury pięknej i historii starożytnej.

Oferta     Kontakt

<span style=”font-size: 12pt;” data-mce-style=”font-size: 12pt;”><strong>Adwokat Magdalena Barcikowska</strong> ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Gdańskim oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku. Jest członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Posiada także tytuł magistra Politologii i Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Biegle włada językami włoskim i angielskim.</span>Adwokat doświadczenieZanim podjęła się prowadzenia własnej Kancelarii, doświadczenie zawodowe zdobywała w kancelariach w Kwidzynie, Gdańsku i Łodzi. Posiada doświadczenie zarówno w udzielaniu <a href=”/oferta/” data-mce-href=”/oferta/”>porad prawnych</a> Klientom indywidualnym, jak i w <strong>obsłudze prawnej przedsiębiorstw</strong>. Zajmuje się <strong>sporządzaniem pism procesowych, opinii prawnych</strong> oraz <strong>prowadzi sprawy sądowe</strong> z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego i administracyjnego. Specjalizuje się w prowadzeniu <strong>spraw rozwodowych</strong> oraz wszelkich <strong>spraw z zakresu prawa rodzinnego ,</strong>  w tym<strong> o podział majątku</strong>. Zawód <strong>adwokata </strong>traktuje jako misję niesienia pomocy innym. W wolnych chwilach poświęca czas dla zgłębiania literatury pięknej i historii starożytnej.Oferta     Kontakt